18 Mart 2012 Pazar

Beden Falı ile Karşındakini Tanı

Saçlarınız, kaşlarınız, göz yapınız kısaca bedeninizdeki ufak detaylar, karakteriniz hakkında önemli ipuçları taşıyor…

SAÇLAR

Sert saçlılar: Akıllı, güvenilir. Fakat çok yufka yürekli olurlar.

Yumuşak saçlı erkek: Mantıksız, fettan, patavatsız ve “hep bana” derler.

Yumuşak saçlı kadın: Düşüncelerine güvenerek hareket eder. Arzularında ölçülü olur. Aşk konusunda fazla tutkulu olmamakla beraber ilişkilerini sürdürür. Fazla güçlü bir bünyesi yoktur.

Siyah, yumuşak omuzlara kadar uzun saçlı erkek: Anlayışlı, kararlıdır. Soğukkanlı dav-ranışlar gösterir. Aşırı eğilimleri yoktur. Karşısındaki ısrarcı olursa tutkulara kapılabilir. Güçlüklerle pek karşılaşmaz. Duygularına bağlıdır.

Siyah kıvırcık ve kısa saçlı erkek: Her türlü içkiye aşırı düşkünlüğü vardır. Uyumsuzdur, kavgacı olur. Gönül ilişkilerine başlarken çok isteklidir, sonradan dengesiz davranış¬lar sergiler. Servet edinmeye çok isteklidir fakat hep başarısız olur.

Kızıl saçlı erkek: Ölçüsüzdür. Macerayı çok sever, aşk ilişkilerine aşırı düşkün olur. Parayı çok sever fakat hepsini de harcamaktan kaçınmaz. Hiçbir engel dinlemez yorgunluk kelimesinin onda anlamı yoktur. Özünde utangaç ve çekingendir fakat kendini zorlayarak atak ve cesur görünmeye çalışır.

Kızıl saçlı kadın: Sabırsızdır, görüşlerini paylaşmayanlardan hoşlanmaz. Gönül ilişkilerinden hoşlanır. Çok konuşur, dedikoduya bayılır. Bünyesi zayıf görünse bile çok dayanıklıdır. Aşırı hareketliliğinden dolayı çabuk yıpranır, uzun ömürlü olmaz.

Kumral saçlı kadın: Bünyesi sağlamdır. Emellerinden vazgeçmez. Aşk hayatında tutuk davranır. Dans ve spora çok düşkündür. İltifattan hoşlanır. Genellikle uzun ömürlü olurlar. Sadık olurlar. Güzellikte eşleri yoktur.

Kumral saçlı erkek: Nazik, yakışıklı, çevresinde sevilen insanlardır.

Sarı saçlılar: Kibirli ve akıllıdırlar, davranışları pervasızcadır. Tartışmayı severler.

Gür saçlı insan: Bildiğini okur, anlayış yeteneği gelişmemiştir.

KAŞLAR

Çatık kaşlılar: Tutucu, batıl inanışlıdırlar. Çevreye uyumda zorlanırlar. Ne zaman ne tavır koyacakları belli olmaz.

Uzun kaşlılar: Kaşları uzun olan insanlar kendilerini çok beğenmişlerdirler. Çok konuşur ve ceza¬sını çekerler. İçki ve eğlenceye aşırı düşkün olurlar. Her şeye kolayca kanarlar. Değişiklik peşinde koşun¬ca işlerini ihmal ederler.

Sık ve uzun kaşlılar: Böyle kaşları olanlar, sevimli insanlardır. Dengeli davranışları vardır. Güvenilir insanlardır. Kendisine yapılmasını istemediği şeyleri başkalarına yapmazlar. Arkadaş ve dostlarına dürüst davranır yardımlarına koşarlar. İş hayatında da başarılı olurlar. Sağlıkları genellikle mükemmeldir, uzun yaşarlar.

Ucu ince kaşlılar: Arabozucu fesat olur. Dedikoduyu çok sever.

Arası açık kaşlılar: Çevresine iyilik saçmayı sever uyumlu sevecendir.

Kavisli kaşlılar: Çekici gönül çelen bir yapısı vardır. Çok can yakar.

Arası kapalı kaşlılar: Çok gamlıdır. Çekingen ve kötümserdir. Mutluluk uzağındadır.

Düz kaşlılar: Zeki ve başarılı olurlar.

GÖZLER

Açık renkli, geniş dolgun ve hafif çıkık gözlüler: Anlayışlı olurlar. İnatçı olmamakla beraber bildiklerinden pek şaşmazlar.Aşk konusunda çekingen olurlar.

Gizemli hafif içerde gözlüler: Kendilerine hayrandırlar. Övülmeyi severler, zevkleri aşın ve dengesiz olur. Yalandan hoşlanırlar. Başkalarını alt edebilmek için her şeyi göze alırlar. Güvenilmez ve aldatıcı olurlar. Kibirli, fena haindirler.

Küçük gözlüler: Hoppa olur. Sözüne güvenilmez. Cimri, sıkılgan, vesveseli olurlar.

Büyük gözlüler: Zarif olurlar. Dostları ondan, o dostlarından memnundur.

Yumru gözlüler: Oynak karakterli olurlar.

Şaşı gözlüler: Hayata bakışlarıda öyledir. Dostluklarına dikkat edilmelidir.

Çukur gözlüler: Hain ve merhametsiz olurlar. Bilinmeyeni görmek, esrarlı konuları kurcalamak isterler.

İri gözlüler: Her şeyin fazlasını görmek ve bulmak isterler. Merhametli, anlayışlı güvenilir insanlardır. Kendilerine güvenleri tamdır.

Çekik gözlüler: Gizemli, zayıf görünümleri altında çok güçlü bir karakterleri vardır. Romantik yönleri ağır basar.

Patlak gözlüler: Sevecen, uyumlu ve hayata çok bağlı kişilerdir. Ona yapılmasını istemediği şeyleri başkalarına yapmaz. İyi bir dostturlar.

Renklerine göre;

Gök gözlü kadın: Can yakıcıdır. Aşklarında değişkendir. Dilber karakterlidir.

Ela göz: Düş dünyası geniştir. Kibar, hesaplı, güçlüdür.

Siyah göz: Karakteri sağlam, sevecen saygılı, ele avuca sığmayan bir enerji ve coşku dolu insanlardır.

Kahverengi göz: Dürüst, dostlukları güçlü, mantıklı ve iş bitirici insanlardır.

Yeşil göz: Altıncı duyulan güçlü, özgür ve dü¬rüst insanlardır.

DUDAKLAR

Dar dudaklılar: Duygu ve heyecanlarını pek göstermezler. Bencil ve içe kapanıktırlar.

Dolgun ve uzun dudaklılar: Her şeye çabuk inanırlar. Aşka düşkün oldukları halde tatminsiz ve değişkendirler. Pek canlı, atak olmazlar. Tavırları dürüsttür.

İnce dudaklılar: İnce dudaklı insan keskin zekalı, çalışmaktan korkmaz ve paraya fazla değer vermez. Yorulmadan, usanmadan öğrenmek araştırmak ister. Sağlam temellerde bir sevgi arar. Mutluluğu dalgalıdır.

Sarkık dudaklılar: Küçük sorunları büyüten,hayattan zevk alamayan,hırçın ve mutsuzdurlar bu kişiler çevresindekileri de olumsuz etkiler.

AĞIZ

Küçük ağızlılar: Sakin, az ve öz konuşur. Çevresindeki her şeyin farkındadır. İç ve dış dünyası uyumlu dengeli ve güvenilir insanlardır. Biraz bencil ve cimri olurlar.

Büyük ağızlılar: Bildiğini kimseden gizlemez. Dobra, kendine güvenen, kaprisli bir yapısı vardır. Gözü hep yükseklerdedir ve doyumsuzdur

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder